دانلود بازی Zombie Siege

بازی در محاصره زامبی ها Zombie Siege یک بازی آنلاین اکشن تیراندازی از استودیوی بازی سازی Elex برای اندروید است. در بازی در محاصره زامبی ها Zombie Siege سال 2048، ویروس زامبی شیوع می یابد، جهان به آشوب فرو می رود. آخرین امید بشریت در دست شماست. از پایگاه محافظت کنید، در برابر تهاجم زامبی مقاومت کنید و حقیقت را در پس همه آن بیابید. اما در حالی که این کار را انجام می دهید، مراقب سایر بازماندگان حریص نیز باشید. برای بقا ما باید مقاومت کنیم … در آخرالزمان، اگر قصاب نیستید، بره هستید. یک داستان افسانه ای بنویسید. پادشاه آخرالزمان شوید و از آخرین تمدن محافظت کنید! در ادامه مطلب با دانلود بازی Zombie Siege همراه باشید.

محتوای بازی

بازی در محاصره زامبی ها Zombie Siege یک بازی جنگی مدرن RTS برای بقای آخرالزمان است. هیجان انگیز ترین بازی تاکتیکی MMO با مضمون جنگ.

بازی شهرسازی – استراتژی قلعه سازی، تأکید بر کار گروهی

منابع خود را جمع کنید ، ارتش بسازید و در برابر انبوهی از زامبی ها مقاومت کنید.

به یک اتحاد بپیوندید و متحدان خود را پیدا کنید. قلمرو خود را بزرگ کنید و با دیگر مدعیان قدرتمند مبارزه کنید. آیا می خواهید هیجان پیروزی را بر روی یک حریف زنده احساس کنید؟ اکنون Zombie Siege را دانلود کنید! دوران جدید بشریت را رهبری کنید!

*** نسخه انقلابی اکنون در دسترس است! ***

 • رویدادهای باز سرور جدید اکنون در دسترس هستند! امروز برای زمان محدود City Skin ، افسران حماسه و سایر جوایز منحصر به فرد بصورت رایگان وارد شوید!
 • افسران جدید حماسه
 • جوایز ویژه جدید
 • رابط کاربری جدید
 • کارت جدید ماهانه و صندوق رشد
 • جلوه های صوتی جدید

ویژگی های کلیدی :

 1. کل جهان آنلاین
 2. احضار افسران حماسه
 3. جنگجویان مکانیکی
 4. شهر شما
 5. عناصر تیرانداز
 6. نبردهای تیمی
 7. بقا آخرالزمان
 8. سربازان تماماً جدید

دانلود بازی Zombie Siege

 • 169 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر