دانلود بازی Zombie Combat Simulator

بازی نبرد با زامبی ها Zombie Combat Simulator یک بازی اکشن و شبیه سازی جنگ از استودیوی AirBlade Studio برای اندروید است. در بازی نبرد با زامبی ها Zombie Combat Simulator با انبوهی تقریباً بی پایان از زامبی های تشنه خون مبارزه کنید. زامبی ها را به تنهایی ، با هوش مصنوعی ، یا با دوستان از طریق اینترنت تسخیر کنید. این بازی سوم شخص تیرانداز کنترل های بسیار بصری دارد : فقط از d-pad در سمت چپ صفحه و دکمه های اقدام در سمت راست استفاده کنید. این بازی همچنین تیراندازی اتوماتیک و دستی را ارائه می دهد، و می توانید حالت های تیراندازی را از فهرست گزینه ها تغییر دهید. در دامه مطلب با دانلود بازی Zombie Combat Simulator همراه باشید.

نه تنها این، بلکه وقتی یک بازی جدید را شروع می کنید بسیاری گزینه ها در دسترس هستند. اول از همه، می توانید یک بازیکن مجزا یا حالت چند نفره آنلاین را انتخاب کنید، و سپس از چهار حالت بازی ، چهار نقشه متفاوت و سه سطح دشواری انتخاب کنید. امکنات کشتار زامبی ها تقریباً بی پایان است!

به طور کلی، بازی نبرد با زامبی ها Zombie Combat Simulator یک اکشن یرگرم کننده با گرافیک عالی است. مهمتر از همه اینها، بیش از ده ها اسلحه با همه چیز از مسلسل گرفته تا تفنگ ساچمه ای، تا تفنگ های پلاسما و سایر سلاح های مربوط به آینده برای انتخاب وجود دارد.

ویژگی های کلیدی :

  • حالت سندباکس : در این حالت ، شما می توانید واحدها را در هر مکان ایجاد کنید و در مورد سلاح های آنها، مقاومت در برابر آسیب و HP تصمیم بگیرید. همچنین می توانید قوانین بازی را تغییر دهید، مانند سیستم تخم ریزی واحد که می تواند به طور خودکار باعث تولیدمثل سربازان و زامبی ها شود. و همچنین محدودیت زمانی، شرایط پیروزی و شکست. به طور خلاصه، با اصلاح قوانین می توانید گیم پلی را تغییر دهید. البته، اگر نمی خواهید خودتان این کار را انجام دهید من همچنین برخی از راه های از پیش تعیین شده برای بازی را به شما ارائه دادم؛
  • سوم شخص تیرانداز : شما می توانید خودتان یک سرباز را کنترل کنید.
  • چند نفره : این بازی شامل حالت آنلاین ، LAN و حالت آفلاین است.

دانلود بازی Zombie Combat Simulator

حمایت مالی از نامیا دانلود جهت ارتقا سرور ها و نگهداری لینک های مستقیم سایت.

  • 91 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر