Winchester

فیلم وینچستر winchester 2018 یک فیلم درام رازآلود مافوق طبیعی و ترسناک آمریکایی استرالیایی به کارگردانی مایکل و پیتر اسپیریگ و نوشته شده توسط اسپیریگ ها و تام وامن است. ستارگانی چون هلن میرن، جیسون کلارک و سارا سنوک در این فیلم ایفای نقش می کنند. این فیلم قرار است در 22 فوریه 2018 در استرالیا منتشر شود. این فیلم نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد، که آن را “کسل کننده” و “بی معنی” نامیدند، و 12 میلیون دلار فروش داشته است.

در فیلم وینچستر winchester 2018 پر رفت و آمد ترین خانه در جهان روی یک کشش جدا شده از زمین در 50 مایلی خارج از سان فرانسیسکو قرار داد. ساخته شده توسط سارا وینچستر، وارث ثروت وینچستر، هفت داستان اغراق آمیز و صدها اتاق دارد. برای یک بیگانه، این خانه مانند یک بنای هیولا برای جنون یک زن آشفته به نظر می رسد. اما سارا در حال ساخت یک زندان، یک پناهگاه برای صدها تن از ارواح خبیثه است — و وحشتناک ترین در میان آنها یک امتیاز برای تسئیه با وینچسترها دارد.

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های فانتزی و مرموز هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا و مهیج را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 2 فوریه 2018 (ایالات متحده آمریکا)
کارگردانان: مایکل اسپیریگ، پیتر اسپیریگ
باکس آفیس: 9.3 میلیون دلار
فیلمنامه: مایکل اسپیریگ، پیتر اسپیریگ، تام وان
توزیع شده توسط: لاینزگیت، CBSفیلمز

  • 2,150 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر