Video Format Factory

نرم افزار موبایل تبدیل فرمت Video Format Factory Premium یک نرم افزار موبایل تبدیل فرمت است. در واقع Format Factory یک مبدل چندرسانه ای رایگان نرم افزار تبلیغی است که می تواند فایل های ویدئویی، صوتی و تصویری را به راحتی تبدیل کند. همچنین قادر به تکه تکه کردن دی وی دی ها و سی دی ها به فرمت های دیگر فایل و همچنین ایجاد تصاویر جدید می باشد. همچنین می توانید چندین فایل ویدئویی را به یک فایل پیوست کنید و از آن به عنوان یک فایل جدا استفاده کنید.
مبدل های ویدئویی برنامه هایی هستند که می توانند قالب ذخیره سازی ویدئو دیجیتال را تغییر دهند. آن ها ممکن است ویدیو را به یک فرمت دیگر در فرآیندی به نام ترنس کودینگ باز کنند همچنین ممکن است به سادگی قالب را بدون تغییر قالب فرمت تغییر دهند. برای تبدیل فایل ها با فرمت کارخانه همه چیز در یک ستون در سمت چپ رابط قرار می گیرد و نرم افزار Video Format Factory Premium این به شما اجازه می دهد تا نوع مقصد یعنی (صوتی، تصویری، تصویر) و کدک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس به تغییر آن اقدام کنید.

اگر می خواهید فایل های پخش شده را بر روی تلفن همراه، رایانه لوحی، کنسول، سی دی، دی وی دی تبدیل کنید ما به شما این نرم افزار جامع را پیشنهاد می کنیم و با استفاده از آن می توانید تقریباً هر نوع فایل را تبدیل کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • پشتیبانی از تبدیل همه فایل های Mp4، Flv، Avi، Mkv، Mp3، Flac، Wma، Ogg، M4a، Wav …
  • دارای فرمت خروجی قابل تنظیم
  • دارای پیکربندی خروجی با اندازه قابل تنظیم، کدک، نسبت ابعاد، فریم در ثانیه، فرکانس، سرعت بیت و غیره ..
  •  امکان تنظیم ابعاد فایل ویدئویی در هنگام تبدیل فرمت
  • دارای رابط کاربری آسان و راحت بدون نیاز به دانش قبلی

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 438 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر