جنگ تمام عیار

بازی جنگ تمام عیار : پادشاه بریتانیا Total War Saga : Thrones of Britannia برای کامپیوتر، یک بازی در سبک استراتژیک، تاریخی، اکشن و جنگی است که توسط شرکت های SEGA, Feral Interactive (Mac), Feral Interactiv در می سال 2018 ارائه شده است. این بازی را می توان به دو صورت تک نفره و چند نفره بازی کرد. در حالت تک نفره حریف شما هوش مصنوعی بوده اما در حالت چند نفره شما میتوانید با دوستان و یا افرادی در سراسر جهان مبارزه کنید. همچنین می تونید با آن ها گروه تشکیل داده و به جنگ دشمنان خود بروید.

در داستان این بازی آمده است که : داستان این بازی دنباله‌ای بر نسخه‌های تاریخی پیشین سری توتال وار باشد. داستان این بازی به سال‌های بعد از هجوم وایکینگ‌ها که در سال ۸۶۶ پس از میلاد بریتانیا را مورد تاخت و تاز قرار دادند مربوط می‌شود. داستان بازی از سال ۸۷۸ پس از میلاد، زمانی که دسته‌های وایکینگ بر مناطق مختلف بریتانیا دهکده‌های خود را بنا کرده‌اند، آغاز می‌شود و بسیاری از قبایل آنگلو ساکسون (بومی انگلستان) در حال مبارزه یا خدمت به آنان هستند. یکی از بهترین کسانی که در مقابل هجوم مردان شمالی ایستاده، شاه آلفرد است که می‌توانید این شخصیت را نیز در بازی داشته باشید.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی  جنگ تمام عیار : پادشاه بریتانیا Total War Saga : Thrones of Britannia :

  • بازی را می توان به دو صورت تک نفره و چند نفره بازی کرد. برای بازی به صورت آنلاین به اتصال به اینترنت یاز دارید.
  • در طول بازی تمام استراتژی بازی ها را شما باید بچینید. این استراتژی ها می توند به شما کمک کند تا ارتش خود را به سمت پیروزی پیش بکشید.
  • قبل از شروع بازی قبیله های زیادی در اختیار شما قرار می گیرد تا یکی از آن ها را برای خود انتخاب کرده و آن ها را به برتری در جنگ ها برسانید.

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 856 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

یک دیدگاه برای “دانلود Total War Saga : Thrones of Britannia بازی جنگ تمام عیار : پادشاه بریتانیا برای کامپیوتر”

  1. محمد رضا صداقت گفت:

    سلام بازی total war thrones of britannia بسته الحاقی Blood sweat and spears dlc رو داره؟
    منظورم dlc خون هست اگه نداره؟ لطفا به بازی اضافه کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر