دانلود فیلم شیطان وجود ندارد

فیلم شیطان وجود ندارد There Is No Evil 2020 یک فیلم درام اجتماعی درباره وجدان و اخلاق ایرانی محصول سال 2020 به کارگردانی محمد رسول‌ اف است. ستارگانی چون شقایق شوریان، کاوه آهنگر، مهتاب ثروتی، محمد ولی زادگان، ژیلا شاهی، علیرضا زارع پرست، سالار خمسه، دریا مقبلی، محمد صدیقی مهر، باران رسول اف، احسان میرحسینی، مانلی رسولی، بردیا یادگاری، کاوه ابراهیم، پویا مهری و گرگ علی بلوردی در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم شیطان وجود ندارد همراه باشید.

در خلاصه داستان فیلم شیطان وجود ندارد There Is No Evil 2020 آمده است : چهار مأمور اجرای حکم اعدام، در برابر یک تصمیم باورنکردنی اما آسان قرار دارند. برخی از آنان برای زندگی خود به حذف زندگی دیگران تن می‌ دهند ‌و آن را با آسودگی خیال انجام می‌ دهند، اما برای برخی دیگر این کار به عنوان وظیفه‌ ای که برعهده دارند، با دشواری و عذاب وجدان همراه می‌ شود که باید انجامش دهند. برای همگی این مجریان اعدام، فقط زندگی افراد مجرم ناشناس نیست که مدنظر است، بلکه روال یک زندگی به طور عام می‌ تواند مسئله باشد …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های درام هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: 2020
کارگردان: محمد رسول اف
نویسنده: محمد رسول اف
تهیه‌کننده: کاوه فرنام، محمد رسول اف، فرزاد پاک

دانلود فیلم شیطان وجود ندارد

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 7,529 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر