نابودی

دوبله فارسی فیلم The Vanishing اضافه شد

فیلم نابودی The Vanishing 2018 یک فیلم جنایی راز آلود و هیجان انگیز انگلیسی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کریستوفر نایهولم است. ستارگانی چون جرارد باتلر، پیتر مولان، اولافور دری اولافسون، گری لوئیس، سورن مالینگ، کانر سوئیندلز و اما کینگ در این فیلم ایفای نقش می کنند.

فیلم نابودی The Vanishing 2018 به طور رسمی به عنوان KEEPERS شناخته می شود، از رمز و راز جزیره Flannan الهام گرفته شده است. یک قایق امداد کوچک به جزیره نزدیک می شود، یک جزیره کوچکجدا شده که بزرگتر از زمین فوتبال نیست، ۲۰ مایلی ساحل سخت. هدف این است که سه نگهبان فانوس دریایی پس از ۶ هفته که به تنهایی، نور را اداره می کنند جایگزین شوند. قایق به بارانداز نزدیک می شود و هیچکدام از مردان از آنها استقبال نمی کنند. هندل قایق شکسته است. یک تماس. هیچ چیز. نگهبانان با تجربه، توماس، جیمز و دونالد ناپدید شده اند. چراغ ها تمیز و دوباره پر شده است؛ میز برای شام اماده شده است. یک صندلی افتاده وجود دارد. دو دست از بارانی های زرد گم می شوند … مردان هرگز پیدا نشدند …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های مرموز هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا و مهیج را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار دی وی دی: ژانویه ۲۰۱۹ (ایالات متحده آمریکا)
کارگردان: کریستوفر نایهولم
نویسندگان: جو بون، سلین جونز
موسیقی ساخته شده توسط: بنجامین والفیش
فیلمبرداری: یورگن یوهانسون

  • 1,282 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر