دانلود مستند The Spy Who Fell to Earth

فیلم مستند جاسوسی که به زمین افتاد The Spy Who Fell to Earth 2019 یک مستند راز آلود انگلیسی محصول سال 2019 به کارگردانی و نویسندگی تام میدمور است. ستارگانی چون هنری کیسینجر، تام میدمور، معمر قذافی، نیکیتا خروشچف، انور سادات و موشه دایان در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود مستند The Spy Who Fell to Earth همراه باشید.

در فیلم مستند جاسوسی که به زمین افتاد The Spy Who Fell to Earth 2019 کمی بعد از ساعات ظهر روز 27 ژوئن 2007 ، مردی از بالکن طبقه پنجم آپارتمان لندن سقوط می کند، و مدتی بعد می میرد. آیا او پرید؟ یا او تحت فشار قرار گرفت؟ مرد اشرف مروان است : یک مالتی میلیونر مصری و داماد رئیس جمهور مصر که اخیراً به عنوان جاسوس از این کشور خارج شد. وی با کار برای بزرگترین دشمن خود ، اسرائیل ، به کشورش خیانت کرده بود. آیا او به دلیل خیانت به قتل رسیده است؟ یا آیا او می توانست یک عامل مضاعف باشد و هزینه کار مخفی برای مصر را پرداخت کند؟ این مستند، داستانی ناگفته از بزرگترین مأمور مخفی قرن بیستم است …

اگر از علاقه مندان این سبک مستند های سیاسی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 1 آوریل 2019
کارگردان: تام میدمور
فیلمنامه: تام میدمور
فیلمبرداری: آلفردو دو خوان
تدوین: تام میدمور

دانلود مستند The Spy Who Fell to Earth

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 316 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر