دانلود فیلم The Prom

فیلم مهمانی The Prom 2020 یک فیلم کمدی موزیکال آمریکایی محصول سال 2020 به کارگردانی رایان مورفی است. ستارگانی چون مریل استریپ، جیمز کوردن، نیکول کیدمن، جو الن پلمن، کیگان-مایکل کی، اندرو رانلس، آریانا دبوز و کری واشنگتن در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم The Prom همراه باشید.

در فیلم مهمانی The Prom 2020 دی دی آلن و باری گلیکمن ستاره های صحنه شهر نیویورک هستند که به بحرانی نزدیکند : نمایش گران قیمت جدید آنها در برادوی، یک چشم انداز مهم است که ناگهان شغل آنها را شکست داده است. در همین حال، در شهر کوچک ایندیانا، دانش آموز دبیرستان اما نولان دلشکستگی بسیار متفاوتی را تجربه می کند : علیرغم حمایت مدیر دبیرستان خانم گرین، رئیس PTA او را از حضور در مراسم رقص رسمی دبیرستان با دوست دخترش، آلیسا منع کرده است. وقتی دی دی و باری تصمیم می گیرند که مخمصه اما دلیل اصلی برای کمک به احیای تصاویر عمومی آنها است، آنها با آنجی دیکینسون و ترنت الیور برخورد می کنند، یک جفت بازیگر بدبین دیگر که به دنبال ارتقاء حرفه ای هستند. اما وقتی فعالیت مشهور آنها به طور غیر منتظره عکس العمل نشان می دهد، چهار نفر زندگی خود را به پایان می برند همانطور که آنها تجمع می کنند تا شبی را به اما بدهند که او واقعاً بتواند شناخت خود را جشن بگیرد …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های کمدی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 11 دسامبر 2020
کارگردان: رایان مورفی
موسیقی ساخته شده توسط: متیو اسکلار
تهیه کنندگان: رایان مورفی، الکسیس مارتین وودال، چاد بگلین، باب مارتین، بیل دامسکه، دوری برینشتاین
فیلمنامه: چاد بگلین، باب مارتین

دانلود فیلم The Prom

دانـــــلود عمومی

  • 38 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر