The Grand Tour

قسمت های 10 و 11 فصل دوم Grand Tour اضافه شد

آمازون تایید کرده است که مستند گرند تور The Grand Tour در روز جمعه 8 دسامبر باز خواهد گشت. جرمی کلارکسون، ریچارد هاموند و جیمز می برای فصل جدیدی از بزرگترین نمایش جهان درباره سه مرد میانسال که در اطراف جهان به سر می برند و ماجراهای غیر معمولی دارند، باز می گردند – از جمله رانندگی با اتومبیل های شگفت انگیز، و مشارکت در یک بحث ثابت در مورد اینکه کدام اتومبیل فریبنده تر است. اگرچه این تنها برنامه ای نیست که این چیزها را ترکیب می کند، اما عنوان “بزرگ ترین” تقریباً بدون تردید است.

فصل دوم مستند گرند تور The Grand Tour در حال حاضر پیش از انتشار، از طریق تبلیغ روی آمازون مورد تمسخر قرار گرفته است. بر خلاف فصل اول، که در آن توجه ها به دنبال کلارکسون، هاموند و مه در سراسر جهان بود، بخش های استودیوی امسال همه در کاتسولدز Cotswolds فیلم برداری می شوند – نزدیک خانه کلارکسون. آمازون گفت علت این تصمیم “درد مفاصل، مشکل ریه و سن وسال” بوده است. به دنبال حوادث فصل اول،‌ در ماه ژوئن، وقتی هاموند در هنگام فیلمبرداری در سوئیس سقوط کرد و دچار آتش سوزی شد، به بیمارستان منتقل شد. پس از این حادثه، جرمی کلارکسون توییت کرد : “این بزرگترین و ترسناک ترین سقوطی بود که تا به حال دیده ام، اما به طرز باور نکردنی، و خوشبختانه، به نظر می رسد ریچارد به طور کلی بهتر است.”

اگر از علاقه مندان این سبک مستندهای اتومبیلرانی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این مستند زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

  • 1,126 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر