پنج مشهور و دره دایناسورها

فیلم پنج مشهور و دره دایناسورها The Famous Five And Valley Of Dinosaurs 2018 یک فیلم ماجرایی خانوادگی آلمانی محصول سال 2018 به کارگردانی مایک مارزوک است. ستارگانی چون مارینوس هومان، ران آنتونی رنزنبرینک، آملی لامرز، آلگرا تینفلد و جیکوب ماتچنز در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم پنج مشهور و دره دایناسورها The Famous Five And Valley Of Dinosaurs 2018 در مسیر رفتن به مهمانی که آنها علاقه ای به حضور در آن ندارند، پنج مشهور تقریباً وقتی ماشین خاله فانی خراب می شود، آرامش می یابند، البته آن ها در یک شهر کوچک سرگردان می شوند. برای گذر زمان، آنها از موزه تاریخ طبیعی محلی بازدید می کنند، جایی که از استخوانهای دایناسور تازه کشف شده رونمایی می شود. در اینجا آنها با مارتی آشنا می شوند که به آنها می گوید پدر وی که سال ها پیش مرده، ظاهراً یک اسکلت دایناسور کامل پیدا کرد و نقشه ای از محل تقریبی آن ها تهیه نمود. متأسفانه نقشه به سرقت رفته است. بچه ها (جورج، جولیان، دیک، آن و تیمی) که نمی توانند این راز  خوب حل نشده باقی بگذارند، پیاده به میان دره دایناسورها می روند. اما مؤموریت حقیقت یابی آن ها به زودی به یک مسابقه برای پیدا کردن دایناسور تبدیل می شود وقتی گمان می کنند که دزد یکی از این گروه است …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های ماجرایی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 15 مارس 2018 (آلمان)
کارگردان: مایک مارزوک
موسیقی ساخته شده توسط: ولفرام د مارکو
فیلمبرداری: فیلیپ پشلو
فیلمنامه: مایک مارزوک، سیمون هاوشیلد

  • 254 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر