The Accused

نسخه بلوری فیلم The Accused اضافه شد

فیلم متهم The Accused 2018 یک فیلم درام جنایی راز آلود و هیجان انگیز آرژانتینی مکزیکی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی گونزالو توبال است. ستارگانی چون لالی اسپوزیتو، لئوناردو اسبرالیا، اینس استوز و دانیل فانگو در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم متهم The Accused 2018 دولورس زندگی یک دانشجوی طبقه بالاتر را تجربه کرد تا اینکه بهترین دوست او پیدا شد در حالی که به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده بود. دو سال بعد، او تنها مظنون تحت تعقیب برای جرمی است که توجه بسیاری را به خود جلب می کند و او را در مرکز چشم عموم قرار داده است. دولورس روزهای خود را منزوی در خانه اش صرف آماده شدن برای محاکمه می کند وقتی که پدر و مادر او به عنوان یک تیم آماده برای انجام هر کاری برای دفاع از دختر خود کار می کنند. بهترین وکیل کافی نیست، آن ها به شکل وسواسی دخترشان را کنترل می کنند : چگونه او به نظر می رسد، چه کاری می کند، چه چیزی می خورد و چه کسی  را می بیند. اما همانطور که محاکمه پیش می رود و فشار افزایش می یابد، سوء ظن و اسرار درون خانواده پدیدار می شوند. گوشه گیر، به شدت منزوی و درست زمانی که هر اشتباهی می تواند فاجعه آمیز باشد، دولورس کل استراتژی را در معرض خطر قرار می دهد …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های جنایی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: ۴ سپتامبر ۲۰۱۸ (ونیز)
کارگردان: گونزالو توبال
اسپانیایی: Acusada
نامزدی: شیر طلایی، جام والپی برای بهترین بازیگر نقش اول زن
تولید کنندگان: ماتیاس ماسترین، هیوگو سیگمن، بنجامین دومنچ، سانتیاگو گاللی، لتیسیا کریستی، اکسل کاشواتسکی، ماتیاس روویدا

  • 388 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر