دانلود بازی Survivalist invasion

بازی بازمانده : تهاجم زامبی ها Survivalist : invasion یک بازی نقش آفرینی از استودیوی قبرسی TeslaGames Global برای اندروید است. مأموریت بعدی قهرمان افسانه ای دچار مشکل می شود – اما این بار او نمی تواند بدون کمک شما برنده شود! فقط با هم می توانید تمام اسرار مجمع الجزایر گمشده در اقیانوس را باز کنید ودنیای ما را از تهدیدات مرگبار نجات دهید. بازی بازمانده : تهاجم زامبی ها Survivalist : invasion یک بازی بقا جدید جالب با عناصر پیشرفته RPG است. خود را در جزایر گرمسیری “بهشت” پیدا کنید، جایی که انجمن های مخفی قدرتمند و سازمان های تروریستی در حال انجام آزمایشاتی هستند که می تواند تاریخ بشر را به طرز چشمگیری تغییر دهد. همراه با مأمور ویژه، معروف به U.N.Known، جلوی آن ها را بگیرید و فاجعه جهانی قریب الوقوع را متوقف کنید! در ادامه مطلب با دانلود بازی Survivalist invasion همراه باشید.

این بازی به مکانیک های کلاسیک و با افتخار بازی های بقا متکی است. در اینجا باید قلمرو را کشف کنید، منابع را جستجو کنید، سلاح ها و تجهیزات بسازید، پایگاهی را ایجاد و تقویت نمایید، در مبارزات شدید با دشمنان مختلف دریگر شوید – از زامبی های سنتی گرفته تا کارفرمایان جهش یافته منحصر به فرد که دارای قدرت ها ی فوق العاده. بقای شما به دست خود شماست.

شما باید این را درک کنید. و تنها کمک در چنین چالش دشواری U.N.Known خواهد بود، یک مأمور مخفی، کماندوی سابق، استاد هنرهای رزمی. به توصیه های او گوش فرا دهید، اما تصمیمات خود را بگیرید – و قوانین ست بقا در جزیره Survivalist : invasion را یاد بگیرید!

دانلود بازی Survivalist invasion

  • 169 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر