دانلود نرم افزار Slack

نرم افزار ارتباط گروهی اسلک Slack یک نرم افزار کاربردی از شرکت Slack Technologies Inc. برای اندروید است. نرم افزار ارتباط گروهی اسلک Slack ارتباط و همکاری تیمی را در یک مکان به ارمغان می آرود بنابراین شما می توانید کارهای بیشتری انجام دهید، خواه به یک شرکت بزرگ یا یک تجارت کوچک تعلق داشته باشید. لیست کارهای خود را بررسی کنید و با جمع کردن افراد مناسب، مکالمات، ابزارها و اطلاعات مورد نیاز خود در کنار هم پروژه های خود را جلو ببرید. نرم افزار ارتباط گروهی اسلک Slack در هر دستگاهی موجود است، بنابراین می توانید تیم و کار خود را پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید، خواه در در میز کار خود باشید یا در حال حرکت. در ادامه مطلب با دانلود نرم افزار Slack همراه باشید.

موارد کاربرد Slack :

  • با تیم خود ارتباط برقرار کرده و مکالمات خود را با موضوعات، پروژه ها یا هر چیز دیگری که برای کار شما مهم است سازماندهی کنید.
  • به هر شخص یا گروهی در تیم خود پیام دهید یا با آنها تماس بگیرید
  • اسناد را به اشتراک بگذارید و ویرایش کنید و با افراد مناسب همه در اسلک همکاری کنید.
  • در جریان کار خود، ابزارها و خدماتی که قبلاً از آنها استفاده می کردید (از جمله Google Drive ، Salesforce ، Dropbox ، Asana ، Twitter ، Zendesk و موارد دیگر) ادغام شوید.
  • به راحتی یک پایه دانش مرکزی را جستجو کنید که به صورت خودکار ایندکس شود و مکالمات و پرونده های گذشته تیم خود را بایگانی کنید.
  • اعلان های خود را سفارشی کنید تا در مورد آنچه اهمیت دارد متمرکز شوید.

از نظر علمی اثبات شده است (یا حداقل شایعه شده است) که با نرم افزار ارتباط گروهی اسلک Slack می توانید زندگی کاری خود را ساده تر، دلپذیرتر و سودآورتر کنید.

دانلود نرم افزار Slack

  • 76 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر