Shadow Fight 2

بازی موبایل Shadow Fight 2 یک سبک بازی مبارزه ای است که به شما اجازه می دهد تا یک به یک با مخالفان خود مبارزه کنید. Shadow Fight 2 مانند یک نسخه لنگ از بازی Street Fighter با امکان خرید درون برنامه ای به نظر می رسد. که از بازی های موبایل امروزی انتظار می رود. کومبات یک بازی مبارزه ای را به وجود می آورد و Shadow Fight 2 یک سیستم مبارزه مناسب و معقول دارد. اولین چیزی که شما متوجه آن خواهید بود این است که این بازی در مقایسه با تکن و مورتال کومبات مبارزه بسیار آهسته است. شما باید به دقت مراقب دشمنان خود باشید و حملات خود را برنامه ریزی کنید.

داستان بازی را فراموش کنید. توسعه دهندگان سعی دارند برخی شباهت های داستان را رشته کنند اما این مهم نیست. بازی را برای مبارزه دانلود کنید. هر مبارزه برای شکست دادن دشمن چند سکه به شما پاداش می دهد. و شما سکه های اضافی را برای بهره گیری از مهارت ها و مبارزه با سبک متداول دریافت خواهید کرد. همچنین می تواندی از این سکه ها به منظور خرید زره جدید، سلاح، و موارد دیگر در بازی استفاده کنید. یک پول رایج جایزه هم وجود دارد که برای باز کردن آیتم های خاص به آن نیاز دارید.

اگر یک بازی مبارزه ای ساده می خواهید که فقط چند دقیقه را صرف آن کنید، بازی موبایل Shadow Fight 2 ارزش یک ضربه را دارد. با این حال، نقش آفرینی به اندازه کافی قانع کننده نیست.

نقاط قوت :

  • گرافیک مناسب و معقول
  • طراحی صدای خوب
  • محتوای بسیار زیاد

نقاط ضعف :

  • کنترل درهم و برهم
  • مصرف سنج انرژی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 743 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر