Shadow Blade

بازی موبایل shadow Blade با نسخه 1.5.1 به روز رسانی شد

در حال حاضر بازی موبایل Shadow Blade شامل بازی کامل و تبلیغات پشتیبانی شده است. مطالب جدید برای یک مجموعه 60 سطحی اضافه شده است. پیشرفته برای MOGA!

کورو یک مرد جوان است که برای تبدیل شدن به سایه تیغه تلاش می کند. او باید آموزه های آخرین استاد نینجا باقی مانده را دنبال کند. شما او را از طریق سطوح چالش برانگیز، در اطراف تله های بی شمار، حرکت دزدانه دشمنان گذشته یا درست روی بدن مرده آن ها راهنمایی خواهید کرد.

شما باید سریع، یواشکی، از محیط خود آگاه باشید. شما باید یک نینجا باشید. بازی موبایل Shadow Blade یک بازی platformer اقدام سریع با کنترل های لمسی بصری برای دستگاه های اندروید است. این برنامه کنترل های بصری لمسی و آرایه ای از سلاح ها و سطوح چالش برانگیز را به طور برجسته نشان می دهد. تبدیل شدن به یک نینجا در نوک انگشتان شماست! شامل پشتیبانی از تبلت!

برای آخرین اطلاعات و اخبار بازی ما را دنبال کنید!

پذیرش بازی موبایل Shadow Blade با پایین ترین نمره حال حاضر 70 از 100 در Metacritic، تقریباً مثبت بوده است. در زمان نوشتن این، بازی نمره کل 81 را در اختیار دارد (دوباره، از 100). بازی موبایل تیغ شیطانی همچنین برگزیده سردبیر AppStore در هفته انتشار آن بود.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 1,849 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر