آرزوی بزرگ سلما

دوبله فارسی انیمیشن Salma’s Big Wish اضافه شد

انیمیشن آرزوی بزرگ سلما Salma’s Big Wish 2019 یک انیمیشن خانوادگی فانتزی مکزیکی محصول سال 2019 به کارگردانی کارلوس گوتیرز مدرانو است. ستارگانی چون کامیلا آمزکیوآ، راکو آمزکیوآ، کانر آندرادی، دینو آندرادی، ممو آپونتی و دانی آرتو صداپیشگی این اثر را به عهده دارند.

در انیمیشن آرزوی بزرگ سلما Salma’s Big Wish 2019 در شهر مکزیکی سانتا کلارا، سلما زندگی می کند، یک یتیم 16 ساله که هرگز با والدین بیولوژیکی خود ملاقات نکرد. تنها داستانی که به او در کل زندگی گفته شده است این است که آنها او را رها کردند. سلما بیشتر عمر خود را صرف جستجوی سرنخ هایی برای هویت والدینش و محل زندگی آنها با کمی بدشانسی کرده است، تا زمانی که او یک کتاب ویژه را کشف می کند که پر از داستانهای سانتا کلارا و تاریخ مردم آنهاست. با این کتاب ویژه جدید، سلما یک ماجراجویی را با دو برادر ناتنی شجاع و دلگرم کننده اش، خورخه و پدرو، برای یافتن پیوندهای مفقود شده به میراث خانواده اش آغاز می کند، به امید اینکه بالاخره با والدین گمشده خود ملاقات کند …

اگر از علاقه مندان این سبک انیمیشن های خانوادگی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این انیمیشن زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: 24 اکتبر 2019 (آلمان)
کارگردان: کارلوس گوتیرز مدرانو
نویسندگان: ادواردو آنسر، خوان جی. مدینا
موسیقی ساخته شده توسط: خوان پابلو میرامونتس آریناس، آلخاندرو رومرو
تدوین: ییدین سالمرون

  • 372 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر