شورش

فیلم شورش Riot 2015 یک فیلم اکشن ماجرایی و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال 2015 به کارگردانی جان لاید است. ستارگانی چون متیو ریس، دلف لاندگرن، دانیل سی. رایان، چاک لیدل، مایکل فلین، رنی گریمز و ایو مائورو در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم شورش Riot 2015 جک استون به طور هدفمند سرقت بانکی را اداره می کند تا همراه سر دسته روسی بدنام Balam به زندان فرستاده شود. Balam بیش از فقط یک مجرم اوباش است؛ او بسیار حیله گر و خطرناک است که نیروی پلیس را از پشت میله ها کنترل می کند. در حقیقت او در زندان به عنوان پوشش برای قدرت واقعی خود، که پادشاه شهر است، زندگی می کند. سلول او یک اتاق خصوصی با شکوه است که به طور خاص برای او ساخته شده است، برای اکثر ساختار زندان غیر قابل دسترسی است. حتی نگهبان می ترسد وارد محوطه او شود. با این حال، حتی با ملتزمین وفادار و محافظانش در قلمرو خود، نمی داند جک برای او می آید تا انتقام خانواده اش را بگیرد که توسط وی در خون غلطیدند. بالام سخت است … اما جک سخت تر است …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های اکشن هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا و مهیج را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 15 آوریل 2016 (نیجریه)
کارگردان: جان لاید
موسیقی ساخته شده توسط: جیمز شافر
فیلمبرداری: جان لاید
فیلمنامه: جان لاید، اسپنکی داستین وارد

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 6,541 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر