رمبوت

بازی Ramboat با نسخه 4.1.2 به روز رسانی شد

در بازی موبایل رمبوت Ramboat : Shoot and Dash شعله افکن را بربایید و به مامبو (Mambo) و سربازان قهرمانش برای نجات جهان از ارتش شرور ژنرال در این ماجراجویی تیراندازی دو بعدی کمک کنید. بازی موبایل رمبوت Ramboat : Shoot and Dash سبک های اکشن، تیراندازی و پریدن را به شکل منحصر بفردی ترکیب می کند؛ بهترین تجربه تیراندازی بی پایان پرش. با صدها نفر از سربازان، تانک ها، زیردریایی ها، روبات ها روبرو شوید و تیراندزی و پرش را متوقف نکنید در حالی که سلاح های قدرتمندی را شلیک می کنید و مانند جت پک سوار کشتی خود شوید. یک ارتش از سربازان، تفنگداران، موشک ها، و فرماندهان دشمن حماسی را زنده نگه دارید.

ویژگی های کلیدی :

  • مراحل و مأموریت های ابتکاری

وارد مراحل باور نکردنی شوید که دشواری را افزایش می دهند و از بهترین بازی اکشن تیراندازی لذت ببرید! تک تک مراحلی را که می توانید برای کسب سکه برای خرید اسلحه تیرانداز کامل کنید و برای بالا بردن سطح خود و نیز رتبه ارتش در بازی رمبوت ، تجربه کسب کنید. بسیاری از دستاوردهای پنهان در این دونده بی پایان در انتظار شما هستند. آیا می توانید تمام مدال ها را باز کنید و بهترین سرباز باشید؟

  • مهمات جنگی قدرتمند

به یک بازی تیراندازی با اسلحه های ارتش مانند موشک های خانگی، مسلسل، شعله افکن، تپانچه و یا لیزر خوش آمدید! اسلحه خود را ارتقاء داده و قدرت x ، سرعت عکسبرداری یا نیروی گلوله آن ها را افزایش دهید. قدرت شلیک خود و ضربه زدن به خطوط دشمن را تقویت کنید! بهترین ابزارها را امتحان کنید و کاملاً مجهز به جنگ بروید!

  • شخصیت ها و کشتی ها

اعضای گروه منحصر به فرد، هر کدام با تجهیزات و مهارت های خاص خود را امتحان کنید. قایق هایی مانند یک قایق بادبانی لوکس، کشتی دزدان دریایی، یک اژدها، یک ابر پرواز یا یک کوسه گرسنه در یک بازی پایان ناپذیر را هدایت کنید. با ریاست جمهور آقای بلاند، کینگ سنگ، Wukong قدرتمند، Gunman فضانورد یا رهبر دیوانه بازی کنید. به روز رسانی منظم با محتوای بیشتر! آیا می توانید همه آن ها را جمع آوری کنید؟

  • حالت های بازی

سبک اقدام بدون توقف مدرسه قدیمی با جزئیات مدرن. با یک دوست بصورت چند نفره بازی کنید و سرگرمی را در دونده تیراندازی بی پایان نهایی دو برابر کنید. چه کسی دشمنان بیشتری را در این بازی تیراندازی پرش خواهد کشت؟ حالت نخبگان را امتحان کنید.

  • جزئیات كیفیت

بازی بسیار آسان با یک رابط کاربری ساده و بصری. پرش و تیراندازی مانند بازی مدرسه قدیمی (old school)! سلاح های خود را برای بازی اکشن تیراندازی آماده کنید. جلوه های صوتی و موسیقی. با فیسبوک یا گوگل پلی خود همگام شده و امتیاز خود را با تمام دوستان به اشتراک بگذارید!

  • 880 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر