R-Studio

نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته R-Studio یک نرم افزار قدرتمند و کاربردی است و جامع ترین نرم افزار بازیابی داده ها و ابزار بازگردانی پشتیبانی از FAT12 / 16/32، NTFS، NTFS5 محسوب می شود. این نرم افزار ایجاد شده یا به روز شده توسط Win2000 و یا سیستم های فایل Ext2FS لینوکس می باشد. نرم افزار R-Studio فایل ها را بر روی دیسک های منطقی و فیزیکی محلی بازیابی می کند. نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته از طریق رایانه های راه دور بر روی شبکه ها حتی اگر سازه های پارتیشن آن ها آسیب دیده یا حذف شده باشد می تواند عملیات بازیابی اطلاعات تصویر درایو را دوباره انجام دهد.

هر یک از ما حداقل یک بار با مشکل پاک شدن ناخواسته اطلاعات روبرو شده ایم که گاه در عرض چند ثانیه و به اشتباه خود کاربر رخ داده و یا توسط برخی از نرم افزار ها یا ویروس ها و … اطلاعات به نوعی حذف شده اند که در هر صورت در موقع از دست دادن اطلاعات ما همیشه به دنبال راهی برای بازگشت اطلاعات هستیم. نرم افزار R-Studio ابزاری قدرتمند در زمینه بازیابی اطلاعات برای متخصصان، مهندسان سیستم و مدیران شبکه می باشد که به وسیله آن می توان داده ها و اطلاعات مختلف از دست رفته از TCP/IP و یا هر پروتکل دیگری تحت شبکه های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را بازیابی نمود.

ویژگی های کلیدی:

 • پشتیبانی از تصاویر RAW دوربین های دیجیتال.
 • قابلیت انبساط انواع فایل های شناخته شده.
 • پشتیبانی از فایل های سیستمی exFAT و Ext4 FS
 • شناسایی کامل از نام های بومی شده.
 • قابلیت پشتیبانی از بازیابی فایل های حجیم.
 • قابلیت کپی بایت به بایت از هر جسم قابل رویت در پانل هارد.پ
 • پشتیبانی از فرمت فشرده تصویری.
 • بازیابی اطلاعات حتی در صورتی که FDISK و سایر ابزار های دیسک اجرا شده باشند.
 • بازیابی اطلاعات در صورت حمله ویروسی، آسیب دیدن FAT، و یا نابود شدن MBR.

راهنمای نصب

 1. نرم افزار را نصب کنید.
 2. نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
 3. فایل Patch.exe موجود در پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و آن را اجرا و محتویات درون کادر Key را کپی و در در محلی ذخیره کنید و سپس بر روی کلید Crack کلیک کنید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل crack.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا به درستی کار کند)
 4. نرم افزار را اجرا کنید و در پنجره ی باز شده مقدار Registration Key را مطابق با کادر Key در Crack و نام ها را به دلخواه وارد کنید.

نکته:

می توانید پس از اعمال پچ برای مقدار Registration Key از شماره سریال موجود در Serial.txt استفاده کنید.
محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
در ویندوز 7 و 8 و 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

 • 708 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر