دانلود فیلم Operation Parindey

فیلم عملیات پرنده Operation Parindey 2020 یک فیلم درام اکشن و هیجان انگیز هندی محصول سال 2020 به کارگردانی سانجی گادوی است. ستارگانی چون امیت ساد، روچا اینامدار، راحول دیو، آکاش داهیا، توشار آچاریا و آمیت گاور در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم Operation Parindey همراه باشید.

در فیلم عملیات پرنده Operation Parindey 2020 در یک صبح سرد روز یکشنبه 3-4 اتومبیل پر از پلیس آمده اند تا یک زندانی را اعدام کنند. همه افراد پلیس سلاح های پیشرفته حمل می کنند؛ لحظه پایان فرایند تحویل زندانی تمام می شود، ناگهان زندانی اسلحه ای را قاپ می زند و شروع به تیراندازی می کند، در این ثانیه است که فرد متوجه می شود که پلیس هایی که آمده اند در واقع جنایتکارانی هستند که مأمور پلیس هستند. کل این عملیات 12 دقیقه طول می کشد که در آن 4 گانگستر و 2 تروریست در 3 خودرو فرار می کنند. دولت تحت فشار زیادی قرار دارد و همینطور اداره، بنابراین یک کارگروه ویژه تحت نظارت SP Manoj همراه با تیم او کارتار و مالو تشکیل می شود. مانوج و تیم او از افسران توانمند سعی می کنند زندانیان فراری را گوشمالی دهند، بنابراین عملیات Parindey آغاز می شود. این تعقیب جنایتکاران داستان گربه و موش است، در 24 ساعت همه زندانیان سعی می کنند در جهات مختلف پراکنده و فرار کنند، در حالی که مانوج و تیمش سعی می کنند آنها را شکار کنند و اطمینان حاصل کنند که آنها خیلی دور نیستند. همانطور که …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های اکشن هندی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 28 فوریه 2020
کارگردان: سانجی گادوی
نویسندگان: ساوراو دی (سرپرست فیلمنامه)، تکاس دینراج، آنکوش سینگ (نویسنده گفت و گو)
موسیقی ساخته شده توسط: حامیت
فیلمبرداری: آرکودب موکرجی
تدوین: موكش تاكور

دانلود فیلم Operation Parindey

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 465 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر