اتومبیل رانی ناسکار هیتبازی اتومبیل رانی ناسکار هیت ۳ NASCAR Heat برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک، مسابقه ای، ورزشی، شبیه سازی و آنلاین است که توسط شرکت ۷۰۴ Games Company در سپتامبر سال ۲۰۱۸ ارائه شده است.

ر داستان این بازی آمده است که : این بازی شما را به رقابت های هیجان انگیز جام ناسکار خواهد برد و شما با داشتن اتومیبل های این حوزه می توانید رقابت هیجان انگیزی را در این زمینه تجربه نمایید. بازی دارای بخش های متنوعی نظیر بخش چند نفره می باشد که می توانید با دوستان خود تجربه کرده و رقابت های بسیار هیجان انگیزی را تجربه نمایید.

حالت کاملاً جدید Xtreme Dirt Tour شما را به مسابقات در جاده های خاکی می برد که شامل نقشه های رسمی مسابقات و چندین نقشه دست ساز مخصوص این بازی می شود. سه سری مسابقات جهانی NASCAR Campaign World Truck Series، NASCAR XFINITY Series و Monster Energy NASCAR Cup Series در این بازی گنجانده شده است. همچنین با استفاده از این بازی، می توانید در مسابقات آنلاین شرکت کرده و با انجام مسابقات آنلاین و پیروزی در آن ها جایگاه خود را در جدول های بین المللی بالا ببرید و در میان افاد حاضر در این بازی جزو برترین ها باشید.

ویژگی های کلیدی بازی اتومبیل رانی ناسکار هیت ۳ NASCAR Heat :

  • سه سری مسابقات جهانی NASCAR Campaign World Truck Series، NASCAR XFINITY Series و Monster Energy NASCAR Cup Series در این بازی گنجانده شده است.
  • در طول بازی می توانید از ماشین های مختلف استفاده کنید و همچنین می توانید این ماشین ها را برای خود شخصی سازی کنید و شکا آن ها را به ماشین های جذاب دز نظر خودتان تبدیل کنید.
  • در حالت آنلاین این بازی می توانید به مسابقه با دوستان و و دیگر افراد حاضر در مسابقات بپردازید. قدرت خود را با دیگران مقایسه کنید.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 327 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر