بازی افسانه هیولاها

بازی موبایل Monster Legends با نسخه 8.1.8 به روز رسانی شد

بازی افسانه هیولاها Monster Legends برای موبایل، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، استراتژیک، شبیه سازی، ماجراجویی و آنلاین است که توسط شرکت Social Point برای گوشی های اندروید ارائه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های خشن برای افراد زیر 7 سال مناسب نمی باشد.

در داستان این بازی آمده است که: در طول این بازی شما باید هیولاهای قدرتمند و منحصر به فرد حاضر در بازی را یکی پس از دیگری رام کنید. و با ترکیب کردن نژاد های مختلف این هیولا ها، گونه های جدیدی از این موجودات  را ایجاد بکنید و در مبارزه هایتان از آن ها برای پیروزی استفاده کنید.

همچنین می توانید با استفاده از هیولا های مختلف یک گروه قدرتمند تشکیل دهید و با استفاده از آن به جنگ با رقیبان بروید. همچنین می توانید با استفاده از امتیاز های بدست آمده برای هیولا های خود وسایل مختلف تهیه کنید تا قوی تر شوند.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید افسانه هیولاها :

  • در طول بازی بیش از 300 هیلای مختلف قرار گرفته که شما می توانید با پیدا کردن و ترکیب کردن آن ها هزاران هیولای مختلف ساخته و از ویژگی های مختلف آن ها برای پیروزی در مسابقات استفاده کنید.
  • برای بالا بردن قدرت هیولا های حاضر در بازی شما باید از داخل جنگل های موجود در بازی برای آن ها غذا تهید کرده تا جدای از تامین انرژی مورد نیازشان کمک کنید لول آن ها بالا برود.
  • در طول بازی حالت های مبارزه مختلف وجود دارد که می توانید با شرکت در آن ها به کسب امتیاز بپردازید. از جمله این حالت ها می توان به مبارزه 3 به 3، مبارزه در میدان نبرد و حالت داستانی نام برد. با بردن در این مراحل می توانید گنج ها و قدرت های مختلف را برای خود آزاد کنید.

  • 377 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر