مدرن استریک

در بازی موبایل مدرن استریک آنلاین Modern Strike Online چند خبر قابل توجه برای شما وجود دارد. آیا شما طرفدار مبارزه با تروریست های قدیمی هستید؟ گرافیک های فوق العاده و بهینه سازی حتی برای دستگاه های با عملکرد پایین. مقابله مسلحانه در گوشی های هوشمند شما آغاز خواهد شد. نگاهی به طلایه لشکر در بازی مدرن استریک آنلاین بیندازید. با دشمن خود مقابله کنید – وقت حمله های رعد آسا فرا رسیده است! به روز رسانی های منظم و عناصر جدید در انتظار شما هستند. بهترین گرافیک سال جاری و صداهای کاملاً سازگار باعث می شوند که شما برای بازی مدرن استریک آنلاین Modern Strike Online وقت صرف کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • نقشه های صددرصد CS

جبهه را انتخاب کنید : 14 نقشه برای اینکه تاکتیک های مختلف را امتحان و نقاط ضعف دشمن خود را پیدا کنید! 6 حالت مبارزه و فرصت برای ایجاد بازی خود با قوانین آن برای دوستان و تیپ شما!

  • ورود برای دریافت هدایای رایگان روزانه

ورود برای دریافت هدایای رایگان روزانه، ورود برای دریافت ماموریت های روزانه رایگان! برای دریافت موارد روزانه رایگان وارد شوید. البته پاداش EXP و اعتبار زمان را از دست ندهید!

  • بیش از 70 سلاح، اسلحه و ظاهر منحصر بفرد خود را سافارشی کنید!

70 نوع سلاح : اسلحه، تپانچه، اسلحه تام، سلاح گرم، نارنجک، موشک و زره بدن! سلاح خود را سفارشی کنید و یک قطعه آزمون منحصر به فرد دریافت کنید – رنگ را عوض کنید و تمام گزینه ها را دریافت نمایید، از لوله تفنگ و سهام تا قلمرو.

  • ارتقاء سیستم دنده

ابزار خود را ارتقاء دهید و قوی تر شوید! مدعی جایگاه اول باشید و یک سرنخ به کسی بدهید که جرأت رقابت با هوا را خواهد داشت!

راهنمای نصب

1- فایل اصلی بازی را روی گوشی خود نصب کنید.
2- فایل گیم دیتا را را ابتدا از حالت فشرده خارج ساخته و محتویات داخل آن را در مسیر Sdcard/Android/obb داخل گوشی خود کپی کنید.
3- بازی را اجرا نمایید.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 948 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر