Missbehavior

فیلم میس بیهویر Missbehavior 2019 یک فیلم کمدی ماجرایی خانوادگی هنگ کنگی محصول سال 2019 به کارگردانی پنگ هو-چونگ است. ستارگانی چون یات نینگ چان، جی جی لیونگ، دادا چان و تیان یو چویی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم میس بیهویر Missbehavior 2019 شش دختر و دو پسر اغلب در چت گروهی موبایل خود به نام “Pat Poh” با یکدیگر صحبت می کنند. با این حال، دوستی آن ها شروع به خراب شدن می کند وقتی تضادهای مختلف در میان آنها بوجود می آیند، مانند بازرس May پیدا می کند که ایزابل با دوست پسر او رابطه داشت، و سلبریتی اینترنتی روزالین یک کتاب حاوی اسرار عشق هر کسی را پخش می کند. آنها در نهایت گروه را ترک کردند، اما یک روز، وقتی June به دردسر می افتد، همه با کنار گذاشتن کینه ها، دوباره با هم جمع می شوند تا به او کمک کنند. وقتی که همه نارضایتی طولانی را سرکوب می کنند و مشکلات شکسته می شوند، گروه دوستان خود را نه تنهای برای نجات June بلکه برای نجات دوستی طولانی از دست رفته خود می یابند …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های کمدی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 31 ژانویه 2019 (هنگ کنگ)
کارگردان: پنگ هو-چونگ
تدوین: وندرس لی
فیلمنامه: پنگ هو-چونگ، سانی لا
تولید کنندگان: پنگ هو-چونگ، سوبی لیانگ

  • 131 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر