Madhura Raja

فیلم مادورا راجا Madhura Raja 2019 یک فیلم کمدی درام اکشن و هیجان انگیز هندی محصول سال 2019 به کارگردانی وایزاک است. ستارگانی چون ماموتی، جای، جاگاپاتی بابو، سیدیک، ویجیاراگاوان و ندومودی ونو در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم مادورا راجا Madhura Raja 2019 یک افسر پلیس صادق به Pambinthurthu می رود، تا با وی. آر. نادسان مقابله کرده و او را دستگیر کند، یک مشروب فروشی غیرقانونی. بعد از اینکه یک پلیس دیگر به او خیانت می کند، در انجام این کار ناکام می ماند، و آنجا، توسط سگ های شکاری نادسان تا حد مرگ دریده می شود. 25 سال بعد، مادهاوان نیر و برادر زنش براساس شکایات مطرح شده توسط کارکنان مدرسه در این جزیره به Pambinthurthu می روند. نادسان سعی می کند با آنها مخالفت کند. چینن برای کمک به مادهاوان فرستاده می شود، اما با دستگیری چینن اوضاع از کنترل خارج می شود. اینجا ، رجا وارد می شود و تصدی امور را به دست می گیرد. بقیه فیلم در مورد چگونگی تلاش رقبا برای شکست دادن یکدیگر است …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های اکشن هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 12 آوریل 2019 (هند)
کارگردان: وایزاک
نویسنده: اودیکریشنان
تهیه کننده: نلسون ایپ
بودجه: 270 میلیون روپیه

  • 644 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر