دانلود فیلم Killer Therapy

فیلم قاتل درمانی Killer Therapy 2019 یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول سال 2019 به کارگردانی باری جی است. ستارگانی چون نیکول ماری اپلبی، اسکایلر کیلب، لولا دیویدسون، مایکل دمپسی، تریوور داو و ریچارد الیس در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم Killer Therapy همراه باشید.

در فیلم قاتل درمانی Killer Therapy 2019 برایان کودکی آشفته و دارای گرایشات اجتماع ستیز است. او با پدری روبرو است که او را دوست ندارد، مادری که از ماهیت خشن برایان قانع نشده، و خواهری است که به تازگی به فرزندی پذیرفته شده و برایان اعتقاد دارد برای جایگزینی اش آنجاست. پس از یک سری حوادث خشونت آمیز، او از یک درمانگر شکست خورده به یک درمانگر شکست خورده دیگر منتقل می شود، و به عنوان مرد جوانی بالغ می شود که هنوز قادر به فرار از مشکلات عصبی خود نیست. وقتی سرانجام زندگی او با انتخاب خودش از هم فرو می پاشد، برایان مجموعه ای از درمانگران شکست خورده خود را مقصر می داند، طبیعت تاریکش را در آغوش گرفته و از هر کسی تا به حال به او ظلم کرده انتقام می گیرد – یک به یک، سرانجام با درک اینکه پذیرفتن کسی که در درون شماست می تواند بهترین روش درمانی باشد …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های ترسناک هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: 6 دسامبر 2019 (ایالات متحده آمریکا)
کارگردان: باری جی
نویسندگان: باری جی، اندرو کروپ
موسیقی ساخته شده توسط: اتان آرلوک، کوین دی کیمپه
فیلمبرداری: جی لی
تدوین: داستین فاین

دانلود فیلم Killer Therapy

  • 31 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر