بازی ماجراجویی تحمیل

بازی ماجراجویی تحمیل Infliction برای کامپیوتر، یک بازی جذاب وسرگرم کننده در سبک اکشن، ترسناک، معمایی، تک نفره، داستانی، ماجراجویی، استراتژیک و معمایی است که توسط شرکت Caustic Reality در اکتبر سال 2018 به بازار عرضه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های خشن و ترسناک برای افراد زیر 16 سال توصیه نمی شود.

در داستان این بازی آمده است که: در طول این بازی شما در تعامل با دنیایی ترسناک در تعامل به سر می برید که برای شما به مانند مثل یک کابوس می باشد.

وظیفه شما کشف کشف یک حقیقت ترسناک است که در داخل یک خانه بسیار وحشتناک رخ داده است ام در چشم دیگران به مانند یک خانه بسیار معمولی است. در این خانه که از میان آن بقایای یک خانواده شاد و سرحال، پیدا شده است، و این جسد ها نشان می دهد که به طرز بسیار وحشتناکی کشته شده اند. شما باید به پست های صوتی آنها گوش دهید، نامه هایشان را بخوانید و حوادث وحشتاک را سپری کنید، تا در نهایت به هدف نهایی خود برسید. وظیفه شما این است که با استفاده از آن ها سرنخ هایی برای این واقعه به دست آورده و قاتل این خانواده را پیدا کنید.

ویژگی های کلیدی بازی ماجراجویی تحمیل Infliction :

  • در طول بازی یک هوش مصنوعی خستگی ناپذیر دائما شما را زیر نظر داشته و شما باید دائما در حال فرار از دست او بوده و اجازه ندهید شما را به دست آورد.
  • محیط های بازی بسیار عالی طراحی شده است و به لطف موتور بازی سازی Unreal شاهد تصاویر و صحنه های بسیار خوبی خواهید بود.
  • در طول بازی باید مواظب باشید تا توسط موجودات دیگر تسخیر نشوید. تا کنترل بدنتان در اختیار شما باشد.
  • با جلو رفتن در بازی میزان سختی آن به مراتب بیشتر شده و شما به مهارت بیشتری نیاز خواهید داشت.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 475 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر