دانلود فیلم I Am Woman

تریلر دوم فیلم I Am Woman اضافه شد

فیلم من زن هستم I Am Woman 2020 یک فیلم درام بیوگرافی تاریخی موسیقی استرالیایی محصول سال 2019 به کارگردانی اونجو مون است. ستارگانی چون تیلدا کوبام-هاروی، اوان پیترز، دانیل مک دونالد، متی کارداروپول، داستی سورگ و گاس موری در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم I Am Woman همراه باشید.

در فیلم من زن هستم I Am Woman 2020 در سال 1966، مادر مجرد هلن ردی زندگی قدیمی خود را در استرالیا برای نیویورک و ستاره سینما شدن ترک می کند، تنها برای یافتن اینکه دروازه بان مرد این صنعت او را جدی نمی گیرند. هلن در روزنامه نگار افسانه ای راک، لیلیان رکسون، یک دوست دلگرم کننده پیدا می کند که نزدیکترین شخص موافق و محرم اسرار او می شود. وقتی جف والد مدیر بلندپرواز جاه طلب، باعث شود هلن به طور ناگهانی و کاملاً عاشق او شود، همه چیز تغییر می کند چون او هم همسر و هم مدیر می شود و خانواده را به کالیفرنیا منتقل می کند. با یک فشار قوی از هلن، جف برای او یک قرارداد ضبط و رشته های بعدی تک آهنگ ها، از جمله مگاهیت نمادین “من زن هستم” را تأمین می کند. افزایش شهرت منجر به فشارهای اضافی بر او و روابط آنها می شود، تا جایی که هلن را مجبور می کند قدرت کنترل سرنوشت خودش را پیدا کند. این فیلم داستان الهام بخش خواننده هلن ردی است، که آهنگ “من زن هستم” را نوشت و خواند که در دهه 1970 سرود جنبش زنان شد.این فیلم داستانی از جاه طلبی و اشتیاق بس پروا از زنی است که هنجارهای مردسالارانه زمانه خود شکست می دهد تا به یک فوق ستاره آواز بین المللی تبدیل شود …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های زندگینامه ای هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: 21 مه 2020 (استرالیا)
کارگردان: اونجو مون
فیلمنامه: اما جنسن
توزیع شده توسط: ترنسمیشن فیلمز
تهیه کنندگان: اونجو مون، رزماری بلایت

دانلود فیلم I Am Woman

  • 161 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر