دانلود بازی Hitman Sniper 2

بازی هیتمن اسنایپر 2 : دنیای آدمکش ها Hitman Sniper 2 : World of Assassins یک بازی اکشن گرافیکی از شرکت ژاپنی SQUARE ENIX LTD برای اندروید است. بازی هیتمن اسنایپر 2 : دنیای آدمکش ها Hitman Sniper 2 : World of Assassins بهترین بازی تک تیرانداز به تلقت همراه باز می گردد! شما برای پیوستن به دنیای آدمکش ها و بازی این نسخه دسترسی اولیه HITMAN SNIPER 2 انتخاب شده اید. وارد دنیای پنهان ترور شوید، جایی که قاتلین تیرانداز با اجرای منحصر به فرد ترین قراردادهای ICA کشتار می کنند. در ادامه مطلب با دانلود بازی Hitman Sniper 2 همراه باشید.

قتل شما، روش شما

با استفاده از محیط و مهارت های خود، به اهداف خود به صدها روش شلیک کنید، از سکوت تا مواد منفجره، و به خاطر قتل های خلاق پاداش بدست آورید. اهداف را از راه دور بزنید و برای چالش های شدید تیراندازی جوایز کسب کنید. برای شکار اهداف و انجام وظیفه قسم خورده خود بازی خود را بالا ببرید و از همه چیز در دسترس خود استفاده کنید.

تیم درست برای کار

همانطور که قراردادهای سطح بالا را کامل می کنید، تیم آدمکش های تک تیرانداز را رشد می دهید، هرکدام اسلحه ها و توانایی های خاص خود، به شما آزادی و انعطاف پذیری بیشتری در نحوه نزدیک شدن به هر قرارداد می دهد. با آدمکش های تک تیرانداز مختلف تماس بگیرید وقتی با ارزش ترین اهداف ICA از پای در می آورید، و با تیراندازی به روش خود سبک بازی خود را پیدا کنید.

زرادخانه خود را ارتقاء دهید

برای مقابله با قراردادهای فزاینده پرسود و چالش برانگیز با به روز کردن سلاح منحصر به فرد تک تیراندازها، برای نبرد آماده شوید.

علامت خود را رها کنید.

ردپایی به جا نگذارید.

وارد دنیای آدمکش ها شوید.

دانلود بازی Hitman Sniper 2

دانـــــلود عمومی

  • 178 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر