بازی شجاعت و پیروزی

بازی شجاعت و پیروزی Guts and Glory برای کامپیوتر، یک بازی در سبک اکشن، مسابقه ای، طنز و خشن است که در جولای سال 2018 توسط شرکت HakJak Productions به بازار عرضه شده است.

در داستان این بازی آمده است که : به دیوانه کننده ترین بازی بر روی زمین خوش آمدید! جایی که در آن معمولی ترین آدم ها در غیرقابل باورترین شرایط باید باهم به رقابت بپردازند. هدف در این بازی بسیار ساده است. تا خط پایان رقابت کنید و سعی کنید توسط تله ها  و موانع به قتل نرسید. تیغه‌های مرگبار، مواد منفجره و ده‌ها نوع دیگر از خطرات کشنده در این بازی شما را به چالشی سخت دعوت می‌کنند.

در واقع شما باید کاراکتر خود را در طول مسیر تعیین شده برای مسابقات حرکت دهید، اما این مزاحمین هستند که از موفقیت شما به خشم می‌آیند! به طور کلی در این بازی شما با 70 مسیر منحصر به فرد برای هدایت کاراکتر خود سر و کار دارید که ده‌ها خطر مختلف طی آن‌ شما را تهدید خواهند کرد. بازیکنان در نقش یک پدر و پسر باید با استفاده از دوچرخه، جت پک و سایر وسایل نقلیه از تله‌ها جاخالی دهند و با موفقیت محیط‌های خطرناک را پشت سر بگذارند تا در نهایت پیروز مسابقات شوند.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی شجاعت و پیروزی Guts and Glory :

  • دوچرخه‌سواری فیزیک محور با توانایی تخریب بالا
  • ویرایشگر مراحل داخل بازی که از کارگاه استیم نیز پشتیبانی می‌کند.
  • میزان تخریب بالای اجسام محیط شامل پنجره‌ و غیره
  • طراحی مسیر مسابقه با استفاده از موانع خطرناک مانند مواد انفجاری، توپ‌های بزرگ و انواع تیغ‌ها به همراه آیتم‌های مخصوص که شامل پروانه‌های بزرگ و غیره می‌شود.
  • بیش از 10 وسیله نقلیه در طول بازی قرار گرفته که می توانید از تمام آن ها برای بردن مراحل استفاده کنید.
  • بیش از 70 مسیر مسابقه مختلف در طول بازی قرار گرفته است.

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 264 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر