بازی اسلحه بوم

بازی اسلحه بوم – تیرانداز آنلاین Guns of Boom – Online Shooter برای موبایل، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، استراتژیک، ماجراجویی، نقش آفرینی، شبیه سازی، تیراندازی، آنلاین و چند نفره است که توسط شرکت Game Insight برای گوشی های اندروید به بازار عره شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های خشن برای افراد زیر 12  سال مناسب نمی باشد.

در داستان این بازی جذاب آمده است که: در طول این بازی شما باید مانند یک سرباز عمل کنید و با کمک رسانی به سایر هم تیمی های خود به جنگ با دیگر گروه های حاضر در بازی بروید.

داستان بازی به این شکل است که دو گروه حاضر در بازی در یک زمان معین در نقشه ای از پیش تعیین شده رو بروی هم قرار می گیرند و سپس جنگ  میان دو گروه حاضر می شود و هر گروه باید سعی کند تا با کشتن نیرو های حریف در مبارزات پیروز شود. هر بازیکن پس از کشته شدن مجددا وارد بازی می شود و این روند تکرار می یابد تا اینکه مرحله ی پیش رو به پایان برسد.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید اسلحه بوم – تیرانداز آنلاین :

  • در طول بازی شما باید با استفاده از سلاح های جنگی مانند کیت سلامتی، نارنجک و تفنگ های خودکار و ساچمه ای تعداد بیشتری از دشمنان را نابود کنید
  • در طول بازی شما باید از میان شخصیت های مختلفی که در بازی قرار دارد یکی را با توجه به ویژگی هایش انتخاب کرده و از این ویژگی ها برای پیروزی در مسابقات استفاده کنید.
  • در طول بازی اسلحه های مختلفی وجود دارد که شما می تواید با استفاده از امتیاز های خود آن ها را خریداری کنید و با استفاده از قدرت بی نظیر آن ها دشمنان را نابود کنید.

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 307 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر