بازی تاج و تخت فصل هشتم

مستند The Last Watch اضافه شد

سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم Game of Thrones یک سریال درام اکشن فانتزی ماجرایی هیجان انگیز و حماسی قرون وسطی محصول سال 2011 براساس سری کتاب های پرفروش جورج آر. آر. مارتین به نام “آهنگی از یخ و آتش” (A Song of Ice and Fire) است. این فیلم تصویری از دو خانواده قدرتمند – پادشاهان و ملکه ها، شوالیه ها و نزاع ها، دروغگوها و مردان صادق – است یک بازی مرگبار برای کنترل هفت پادشاهی وستروس، نشستن در بالای تخت آهنین را انجام می دهند. فیلمبرداری این مجموعه در ایرلند شمالی، مالت، کرواسی و اسپانیا انجام شده است. ستارگانی چون امیلیا کلارک، پیتر دینکلیج، کیت هرینگتون، لنا هدی، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، نیکولای کاستر والدو، ایان گلن، آلفی آلن، جان برادلی و ایدن گیلن در این فیلم ایفای نقش می کنند.

فصل هشتم و پایانی از سریال بازی تاج و تخت توسط HBO در ماه ژوئیه 2016 اعلام شد. بر خلاف شش فصل اول که هر کدام ده قسمت داشتند و هفتمین فصل که هفت قسمتی بود، فصل هشتم تنها شش قسمت دارد. مانند فصل قبل، تا حد زیادی شامل محتوای اصلی کتاب جورج آر. آر. مارتین نیست.

این فصل توسط دیوید بنیوف و دی. بی. وایس برای تلویزیون تهیه خواهد شد. فیلمبرداری رسمی در 23 اکتبر 2017 آغاز و در ژوئیه 2018 به پایان رسید. این فصل برای اولین بار در تاریخ 14 آوریل 2019 (25 فروردین 98) به نمایش گذاشته خواهد شد.

اگر از علاقه مندان این سبک سریال های اکشن تاریخی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این سریال زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

  • 1,815 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر