بازی تاج و تخت

بازی موبایل استراتژیکی بازی تاج و تخت Game of Thrones : Conquest یک بازی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد با داستانی جذاب و گیراس که توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است. سپاه وستروس در حال جنگ و مبارزه است و شما با پایگاه های بزرگی رو به رو می شوید ، اژده ها در آسمان حکومت می کنند و ارتش مردگان قلمرو ها را تهدید می کند. به عنوان شخصیت اصلی به جنگ بپیوندید. پایگاه های خود را بسازید و ارتش و نیرو های خود را ارتقا دهید تا به یک قدرت فوق العاده تبدیل شوید.

در بازی تاج و تخت باید تلاش کنید تا با جمع آوری سلاح ها و وسایل پایگاه های خود را ارتقا دهید و بتوانید پادشاهی Westeros را بر عهده بگیرید و برای رسیدن به فتح هفت پادشاهی تمام قدرت و نیرو های خود را به کار بگیرید. تحت هر شرایطی باید مبارزه کنید تا بتوانید امپراطوری های بیشتری را فتح کرده و قدرت خود را در سراسر جهان نشان دهید.

برای رسیدن به هدف خود در بازی باید سعی کنید تا قلمرو خود را هرچه بیشتر گسترش دهید یعنی باید پایگاه ها و مقعر های بسیاری را بسازید و روز به روز بر تعداد نفرات ارتش خود نیرو های قدرتمند اضافه کنید. اگر از علاقه مندان به سری بازی های استراتژیک هستید وب سایت نامیا دانلود این بازی فوق العاده را به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی های کلیدی :

  • پایگاه خود را بسازید و قلمرو خود را به نفع سیاسی گسترش دهید
  • با شخصیت های کلیدی از سری HBO که شامل جمله : جان برون، دنریس تارگرین، پتیر بئیش، سیسی لنیستر ارتباط برقرار کنید
  • دارای گرافیک فوق العاده و منحصر به فرد
  • صدا گذاری عالی متناسب با سبک بازی
  • ارتش خود را ارتقا دهید وبا رهبران رقیبان برخورد کنید تا نتوانند تخت پادشاهی را تصاحب کنند
  • برای رسیدن به  تاج و تخت دیگر پادشاهی ها تلاش کنید

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 505 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر