دانلود فیلم Extra Innings

فیلم نوبت های اضافی Extra Innings 2020 یک فیلم درام خانوادگی آمریکایی محصول سال 2019 به کارگردانی آلبرت دابا و برایان دریلینگر است. ستارگانی چون آیدان پیرس برنان، ناتاشا کوپولا-شالوم، جرالدین سینگر، برایان دریلینگر، دوون راث و رابی راموس در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم Extra Innings همراه باشید.

در فیلم نوبت های اضافی Extra Innings 2020 بروکلین، دهه 1960 – دیوید صباح در 12 سالگی احساس می کند گرفتار شده است. کوچکترین عضو یک خانواده چهار نفره یهودی سوری سنتی و معتقد، پدر و مادرش استر و الی او را مطابق با استانداردهای بسیار بالا نگه داشته و امیدوارند که بتوانند او را به عضوی ایده آل از جامعه تجاری یهودی نیویورک برسانند. برادر بزرگتر او، موریس، مبتلا به اسکیزوفرنی، به عنوان یک راز خانوادگی در طبقه بالا قفل شده است، در حالی که خواهر بزرگ وی، ویویان، مدتها پیش به دلیل نفی ارزشهای سنتی یهود، از او دور شده بود. فقط خواهرش ریتا در رحمت خوب خانواده باقی مانده است. از ترس تبدیل شدن به یک بز گر مانند موریس و ویویان، با افزایش تنش در میان خانواده با توجه به از دست دادن غم انگیز، او تلاش می کند تا در رسیدن به سعادت و وظیفه فرزندی خود تعادل برقرار کند. دیوید از طریق عشق به بیس بال، و حتی تعجب آورتر، یک استعداد طبیعی برای آن صلح پیدا می کند. وقتی به دیوید بورسیه برای بازی بیس بال برای کالجی در کالیفرنیا پیشنهاد شد، در تمام طول کشور، خانواده اش نمی توانستند …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های درام هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: 5 مه 2019 (ایالات متحده آمریکا)
کارگردانان: آلبرت دابا، برایان دریلینگر
فیلمنامه: آلبرت دابا
تهیه کنندگان: جولین مندس، رابعه سلطانا

دانلود فیلم Extra Innings

  • 30 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر