دانلود فیلم Crazy Samurai Musashi

فیلم موساشی سامورایی دیوانه Crazy Samurai Musashi 2021 یک فیلم اکشن ژاپنی محصول سال 2021 به کارگردانی یوجی شیمومورا است. ستارگانی چون تک ساکاگوچی، کنتو یامازاکی، یوسکه سیتو، بن هیورا و آراتا یاماناکا در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم Crazy Samurai Musashi همراه باشید.

فیلم موساشی سامورایی دیوانه Crazy Samurai Musashi 2021 که در حدود زمان “Out and Deluxe” گرفته شده است ، متشکل از معروف ترین نبرد شمشیرباز میاموتو موساشی است. در این سکانس اکشن بدون برش 77 دقیقه ای، یک صحنه ای، میاموتو 588 دشمن را یکی پس از دیگری شکست می دهد. دیگر جایی برای خطا، جایی برای حرکتهای چرند یا غیرقابل اعتقاد وجود ندارد. در سال 1604، میاموتو موساشی در دوجو خود به خانواده یوشیوکا حمله کرد و در دو دوئل استاد سیهورو و برادر کوچکترش دنشیچیرو را شکست داد. برای حفظ اعتبار آنها، خانواده یوشیوکا تصمیم می گیرند با همه 100 عضو خانواده و 300 سامورایی اضافی استخدام شده، مقابله کنند. حال موساشی تصمیم دارد تا در معروف ترین نبرد خود، همه 400 دشمن را شکست دهد …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های اکشن هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: 21 آگوست 2020 (ژاپن)
کارگردان: یوجی شیمومورا
نویسنده: آتسوکی توموری
فیلمبرداری: یاسوتاکا ناگانو
تدوین: شینیچی فوجیتا، یوجی شیمومورا

دانلود فیلم Crazy Samurai Musashi

دانـــــلود عمومی

  • 59 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر