دانلود فیلم Concrete Plans

فیلم نقشه های بتنی Concrete Plans 2020 یک فیلم راز آلود و هیجان انگیز انگلیسی محصول سال 2020 به کارگردانی ویلیام جول است. ستارگانی چون گوران باگدن، کوین گاتری، کریس رایلی، امبر رز ریوز، چارلی پالمر راتول و استیو اسپیرز در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم Concrete Plans همراه باشید.

در فیلم نقشه های بتنی Concrete Plans 2020 بالا در کوههای دور افتاده ولز، پنج سازنده دور هم جمع شده اند تا یک خانه کشاورزی قدیمی را بازسازی کنند. به زودی در پورتابین های کپک زده تنش ها میان مردان و صاحب خانه اشرافی مستحق و همچنین در میان خود مردان به وجود می آید. زمانسنج قدیمی بیزارازجهان Dave و سرکارگر مهربان Bob سعی می کنند آرامش را حفظ کنند. اما برادرزاده اش استیو تحت تأثیر بدخیمی متعصب جیم قرار می گیرد، این زوج از ویکتور، کارگر اوکراینی بیزار هستند. با تغییر وضعیت جو و تأخیر در پرداخت ها، نزاع در می گیرد. خون ریخته می شود. همانطور که مردان کارگر با مارپیچ تیره انتخاب های اخلاقی روبرو می شوند، جیم یک پیشنهاد حیرت انگیز ارائه می دهد …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های مهیج هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: 13 نوامبر 2020 (انگلستان)
کارگردان: ویلیام جول
فیلمنامه: ویلیام جول
فیلمبرداری: ریچل کلارک
تهیه کنندگان: کتی اسپیرز، راب الکساندر، ایان دیویس

دانلود فیلم Concrete Plans

  • 55 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر