ساخت اپلیکیشن اندروید تطبیق پذیر

آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید تطبیق پذیر به وسیله Fragments Building Adaptive Android Apps with Fragments یک برنامه کاربردی و دقیق در زمینه برنامه نویسی و آموزش ساخت اپلیکیشن های اندروید می باشد. یکی از رایج ترین مسائل مربوط به توسعه دهندگان Android تغییرات در اندازه ی صفحه نمایش و تراکم پیکسل در میان هزاران گوشی و حتی رایانه های شخصی رومیزی که اندروید را اجرا می کنند می باشد. Fragments API (که در Android 3.0 معرفی شد) به برنامه نویسان در حل این مسئله کمک می کند تا بسیار راحت تر با این مشکل مواجه شوند و به آن رسیدگی کنند.

برنامه نویسی با Fragments API برنامه نویس را قادر به ساخت اپلیکیشن هایی می کند که به خوبی بر روی طیف گسترده ای از دستگاه های اندرویدی با اندازه های مختلف صفحه نمایش کار کنند. در واقع این دوره به توسعه دهندگان اندروید می پردازد که چگونه با برنامه Fragments API برنامه ریزی کنند و برنامه هایی را که در انواع مختلفی از دستگاه ها کار می کنند بسازند.

در آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید تطبیق پذیر به وسیله Fragments Building Adaptive Android Apps with Fragments دیوید گاسنر نشان می دهد چگونه طرح بندی های مختلف fragment را تعریف کنیم و آن ها را به فعالیت هایی که با XML یا جاوا انجام می شود اضافه کنیم همچنین طرح بندی هایی را برای صفحه های مختلف ایجاد کنیم و از نام مستعار منابع برای انتخاب طرح درست در زمان اجرا و ارتباط بین فعالیت ها و قطعات استفاده کنیم ودر آخر او به شما نشان می دهد که چگونه از قطعات در نسخه های قدیمی تر Android با پشتیبانی کتابخانه استفاده کنیم.

ویژگی های کلیدی دوره ی آموزشی ساخت اپلیکیشن اندروید تطبیق پذیر :

  •  آشنایی با Fragments
  •  افزودن Fragments به activity ها
  •  طرح بندی layout برای صفحه نمایش های چندگانه
  •  آشنایی با متدهای callback و arguments
  •  آپدیت اپلیکیشن ها برای پشتیبانی از Fragments

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 546 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر