بازی جدال ستارگان

بازی موبایل Brawl Stars با نسخه 22.93 به روز رسانی شد(1 آبان)

بازی جدال ستارگان سوپرسل Brawl Stars برای موبایل، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، استراتژیک، ماجراجویی، نقش آفرینی، مسابقه ای، تفننی، شبیه سازی، چند نفره و آنلاین است که توسط شرکت Supercell برای گوشی های اندروید به بازار عرضه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های جنگی برای افراد زیر 7 سال مناسب نمی باشد.

در داستان این بازی آمده است که: در طول بازی و پیش از شروع هر کدام از حالت‌ های مختلف بازی می توانید شخصیت خود را از میان مبارزین که در بازی با نام برولر شناخته می شوند، انتخاب کنید.

پس از آن وارد میدان نبرد شده و به مبارزه با دشمنان خواهید پرداخت. بازی را در 4 حالت مختلف می توانید بازی کنید: حالت Bounty که در آن شما باید تا جای ممکن افراد حریف را نابود کنید، حالت Smash & Grab که در آن باید سعی کنید تا در هنگام مبارزه 10 الماس را از وسط نقشه جمع کنید تا در بازی پیروز شوید، حالت Heist که در آن باید سطح دفاعی حریف را شکسه و از آن ها دزدی کنید و حالت ShowDown که در یک میدان مبارزه با 9 نفر دیگر قرار می گیرید و باید به عنوان آخرین نفر از بازی خارج شوید.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید جدال ستارگان :

  • در طول بازی و با استفاده از امتیاز های به دست آمده می توانید شخصیت های مختلف را باز نمایید و با استفاده از قدرت های مختلف آن ها به مبارزه با دشمنان بروید.
  • بازی را می توانید به صورت تیمی با دوستان خود و یا به صورت تک نفره وارد مسابقات شده و به مبارزه با دشمنان بپردازید.
  • این بازی مانند کارت های موجود در بازی کلش رویال دارای شخصیت های کامن (سبز)، ریر (آبی)، اپیک (بنفش) و لجندری (نارنجی) می‌باشد.

  • 6,829 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر