Bibi And Tina

بازی بی بی و تینا : ماجراجویی با اسب Bibi And Tina : Adventures with Horses برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک تفننی، شبیه سازی، ورزشی، ماجراجویی، استراتژیک، نقش آفرینی و داستانی است که توسط شرکت Independent Arts Software در نوامبر سال 2018 به بازار عرضه شده است. این بازی براساس سری فیلم هایی با همین نام ساخته شده است و سعی شده تا خاطرات این بازی را برای طرفداران این سری فیلم ها ساخته شده است.

در داستان این بازی آمده است که:  دوست دارید تا یک مسابقه اسب دوانی را در قلعه فالکنشتاین دوست داشتنی تجربه کنید . Bibi و Tina تمام حواس خود را بر روی شرکت در این مسابقه قرار داده اند . اما آیا مهارت های سوارکاری آنها به اندازه کافی خوب است تا در مسابقه پیروز شوند وظیفه شما کمک به Bibi و Tina برای آموزش و پیروزی در مسابقه بزرگ است . رشته های مختلف سوارکاری و آزمایش های زمان و یا بازی یکی از بخش های ماموریت های متعدد است.

ویژگی های کلیدی بازی بی بی و تینا Bibi And Tina :

  • در طول بازی شما باید قدرت های اسب سواری خود را افزایش داده تا بتوانید در مسابقات شرکت کنید و با برنده شدن در آن ها خود را به عنوان یکی از یرترین اسب سوار های بازی به اثبات برسانید.
  • در قسمتی از بازی شما می توانید در تمام نقاط شهر به گشت و گذار پرداخته سر از اسرار و جذابیت های شهر خود در بیاورید.
  • در طول بازی بیش از 17 مرحله مختلف قرار داده شده و هر کدام از این مراحل چالشیبرای مهارت های شما محسوب خواهد شد.
  • در طول بازی 34 عکس مختلف از سری فیلم ها قرار داده شده و شما باید آن ها را پیدا کنید و برای خود امتیاز بدست آورید.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 533 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر