دانلود فیلم Berlin Alexanderplatz

فیلم برلین الکساندرپلاتز Berlin Alexanderplatz 2020 یک فیلم درام اقتباسی آلمانی، هلندی و فرانسوی محصول سال 2020 به کارگردانی برهان قربانی است. ستارگانی چون آلبرشت شوک، جلا هاس، یواخیم کرول و ولکت بانگویی در این فیلم ایفای نقش می کنند. در ادامه مطلب با دانلود فیلم Berlin Alexanderplatz همراه باشید.

در فیلم برلین الکساندرپلاتز Berlin Alexanderplatz 2020 فرانسیس، پناهنده 30 ساله تنها بازمانده قایقی است که از آفریقای غربی به طور غیرقانونی از دریای مدیترانه عبور کرده است. وقتی او در ساحلی در جنوب اروپا از خواب بیدار می شود، مصمم است از این پس زندگی منظم و مناسبی داشته باشد. اما او در برلین کنونی به سر می برد که در آن، با یک فرد بی تابعیت و بدون اجازه کار، به همان اندازه بی رحمانه رفتار می شود. او در ابتدا در برابر پیشنهاد خرید و فروش مواد مخدر در پارک Hasenheide مقاومت می کند، اما تحت تأثیر راینهولد قرار می گیرد، یک عصبی معتاد به رابطه جنسی، فروشنده مواد مخدر و قاچاقچی انسان که او را درگیر می کند. او مردی است که برای از بین بردن مردم اطرافش به دنیا آمده است. هنگامی که او با مالک باشگاه اوا آشنا می شود و پس از چندین تجربه دراماتیک، مثل دختر اسکورت Mieze، او احساس می کند برای اولین بار چیزی پیدا کرده است ، چیزی که قبلاً هرگز آن را نمی شناخت : کمی خوشبختی …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های درام هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: 16 آوریل 2020 (آلمان)
کارگردان: برهان قربانی
نامزدها: جایزه فیلم آلمانی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد
فیلمنامه: برهان قربانی، مارتین بهنکه
تهیه کنندگان: جوکن لاوب، لیف الکسیس، فابیان موباک

دانلود فیلم Berlin Alexanderplatz

  • 126 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر