دانلود نرم افزار AZ Screen Recorder

نرم افزار ضبط فیلم از صفحه نمایش اندروید AZ Screen Recorder یک نرم افزار کاربردی عکس و ویدئو برای اندروید است. نرم افزار ضبط فیلم از صفحه نمایش اندروید AZ Screen Recorder بهترین برنامه برای ضبط صفحه نمایش لالی پاپ است. این نرم افزار نیازی به روت کردن ندارد، همچنین فاقد محدودیت زمانی، واترمارک و تبلیغات بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. این برنامه ضبط صفحه نمایش با ارائه هر ویژگی که شما نیاز دارید به شما اجازه ایجاد فیلم های صفحه نمایش زیبا  را در قالب طرح تجربه کاربری ساده و ظریف می دهد.

هدف نرم افزار AZ Screen Recorder توسعه بهترین ضبط کننده صفحه نمایش رایگان است که همه را راضی می کند اما اگر می خواهید از برنامه پشتیبانی کنید و / یا می خواهید به نسخه حرفه ای ارتقاء دهید، می توانید بسته هدیه را خریداری کنید و از ویژگی های فوق العاده جالب و بی نظیری برخوردار شوید که از سایر دستگاه های ضبط صفحه موجود در بازار یافت نمی شود :

  • دکمه جادویی

دکمه ای که بدون نشان دادن چیزی روی صفحه ضبط شما را کنترل می کند. بدین ترتیب، بینندگان ویدیوی شما صرفاً بر روی برنامه ، بازی یا هر آنچه که می خواهید محافظت کنید تمرکز می کنند.

  • پوشش دوربین جلویی

می توانید چهره و احساسات خود را در یک پنجره روی هم کوچک ضبط کنید، که می تواند آزادانه به هر موقعیتی روی صفحه نمایش کشیده شود و به هر سایز و کدری سفارشی شود.

  • تایمر شمارش معکوس :

آیا چیزی هست که شما باید قبل از ضبط آماده کنید؟ نگران نباشید ، تایمر شمارش معکوس منتظر خواهد بود تا زمانی که شما آماده باشید و در لحظه ای که می خواهید ببندید.

  • کشیدن روی صفحه نمایش :

این ویژگی منحصر به فرد هنگام تهیه یک آموزش بسیار ارزشمند است. می توانید تأکید کنید، نمادی بکشید یا چیزی را با هر رنگ انتخاب شده مستقیماً روی صفحه نمایش خود علامت بزنید.

  • اصلاح فیلم ها :

screencast می تواند طولانی و حاوی اطلاعات غیر ضروری باشد، می توانید قطعاتی که شما نمی خواهید فیلم هایتان را حتی بیشتر تحت تأثیر قرار دهد برش دهید.

  • پخش زنده :

می توانید صفحه نمایش خود را ضبط کرده و جریان مستقیم را در شبکه های اجتماعی مختلف ضبط کنید.

دانلود نرم افزار AZ Screen Recorder

  • 89 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر