آداون : قلعه سیاه

بازی موبایل Avadon با نسخه 1.1.2 به روز رسانی شد

بازی موبایل آوادون : قلعه سیاه Avadon : The Black Fortress یک بازی زیبا در سبک بازی های اکشن و فانتزی است که توسط شرکت بازی سازی اسپایدر وب سافت ور برای سیستم عامل اندروید طراحی و منتشر شده است. در این بازی هیجان انگیز شما باید در نقش یک ماجراجو تلاش کنید و تمام مراحل بازی را طی کنید. این بازی با داستان جذاب و هیجان انگیزی دنبال می شود و با بیش از 40 ساعت گیم پلی با کیفیت فوق العاده HD می تواند شما را سرگرم کند.

قلعه آوادون نیرویی است که در پیمان قرار دارد و شامل یک ارتش کوچک از جنگجویان، جاسوسان و تروریست هایی است که به منظور حفاظت از پیمان و جلوگیری از هر گونه تهدیدی برای ایمنی آن قبل از این که فرصتی برای رشد داشته باشند محفوظ است. خدمتکاران آوادون دارای قدرت عظیم هستند و تحت قوانین پیمان قرار نمی گیرند، هرچند این می تواند منجر به فساد و سوء استفاده شود.

تمام ماجراجویی های بازی آداون : قلعه سیاه به حیله های دشمنان باز می گردد و شما در میان افرادی زندگی می کنید که اکثر آن ها با سحر و جادو آشنایی دارند. در این بازی فانتزی شما در بعضی از مواقع نقش جاسوس را ایفا می کنید و در بعضی مواقع به عنوان یک جنگجو قدرتمند برای سرزمین مادریتان می جنگید و شما وظیفه دارید که تاریخ را کشف کنید.

در بازی موبایل آداون : قلعه سیاه Avadon : The Black Fortress مأموریت های زیادی را باید انجام دهید تا بتوانید اسرار نهفته در بازی را کشف کنید و با کشف این اسرار ها نقشه های زندان ها را پیدا کنید و دوستان خود را که در زندان ها محبوس شده اند را آزاد کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • خدمتکاران آوادون دارای قدرت عظیم هستند
  • بازی دارای گرافیک فوق العاده می باشد
  • دارای مراحل متعدد و چالش برانگیز

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 802 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر