بازی امپراتوری آسیا 2027

بازی امپراتوری آسیا 2027 Asia Empire برای موبایل، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، استراتژیک، ماجراجویی، شبیه سازی، آنلاین، نقش آفرینی و چند نفره است که توسط شرکت iGindis Games برای گوشی های اندروید به بازار عرضه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های خشن و نامناسب برای افراد زیر 12 سال مناسب نمی باشد.

در داستان این بازی جذاب آمده است که: یک بازی جذاب و سرگرم کننده استراتژیک که در آن شما در سال 2027 در قاره آسیا می باشید. در ابتدای بازی باید شما کشور خود را انتخاب کرده و پس از آن وارد یک بازی استراتژیک و اکشن در این قاره شوید. بازی این گونه شروع می شود که کشور شما در جنگ است و قیام بزرگی در کشور شما رخ داه است. و شما باید به عنوان رهبر شورشیان تمام تلاشتان را بکنید تا در این قیام پیروز شده و پس از آن بتوانید بر قاره آسیا تسلط پیدا کرده و بر آن جا حکومت کنید.

ویژگی های کلیدی بازی امپراتوری آسیا 2027 :

  • در بین کشور های انتخاب شده شما می توانید  از میان ایران، عراق، فلسطین اشغالی، ژاپن، اردن، قزاقستان، کویت، قرقیزستان، لائوس، لبنان، مالزی، مالدیو، مغولستان، میانمار، برمه، نپال، کره شمالی، عمان، پاکستان، فلسطین، فیلیپین، قطر، روسیه، عربستان سعودی، سنگاپور و چندین کشور بزرگ دیگر در قاره آسیا یکی را برای خود انتخاب کنید.
  • در طول این بازی جذاب و استرتژیک شما در شرایط مختلف دیپلماتی و یا جنگی قرار خواهید گرفت و باید سعی کنید تا با گرفتن بهترین تصمیمات ارتش و مردم خود را به بهترین نتیجه و خودتان را به هدف مورد نظر برسانید.
  • پس از انتاخب کشور خود شما باید با دیگر کشور ها وارد معاملات مختلف شده، برای خود دوستانی انتخاب کرده و یا بادیگر کشور ها وارد جنگ شوید.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 449 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر