60Secondsبازی 60 ثانیه 60Seconds یک بازی در سبک استراتژیک، ماجراجویی، شبیه سازی و کمدی است که توسط شرکت Robot Gentleman در سال 2015 برای کامپیوتر ارائه شده است. ای بازی دارای یک لحن کمدی تاریک است که در دنیای پس از آخر الزمان اتفاق می افتد. در طول بازی شما باید تا قبل از اینکه بمب اتم به منطقه شما برخورد کند برای خانواده خودتان غذا ئو آذوغه جمع کنید تا بتوانید در دوره مورد نیاز ازآن استفاده کنید. برای انجام این بازی بر روی کامپیوترتان هم به موس و هم به کیبورد نیاز دارید. دانلود بازی 60Seconds در ادامه مطلب.

در داستان این بازی آمده است که : در بازی شما به عنوان تد، یک شهروند خوب و یک مرد خانواده دوست، باید با زندگی به عنوان یک فرد شاد خداحافظی کرده و برای اتفاقی تلخ آماده شوید. این اتفاق یک حمله اتمی است. حالا تنها 60 ثانبه با برخورد بمب اتمی با شهر شما وقت باقی مانده و شما باید در طی این مدت وسایل مورد نیاز را جمع کرد به خانه برگشته و مکانی امن برای نجات خانواده خود پیدا کنید.

نحوه انجام بازی 60Seconds : 

در طول این مدت همه چیز بر علیه شما خواهد بود. زمان، اثاثیه خانه و… از جمله این وسایل هستند. و شنا در این ثانیه های پایانی با بزرگترین سوال زندگی خود روبرو می شوید. چه چیزهایی نیاز دارید و چه کسی برای زنده ماندن باید فدا شود؟ پس از گذشت این زمان تازه اولین قسمت از بازی را پشت سرگذاشته اید. هر وسیله و یا فردی که با خود آوده اید نقشی حیاتی در زنده ماندن شما خواهند داشت.پس از گذراندن هر مرحله زمان به عقب برخواهد گشت و تفاوت آن با مرحله قبل این است که ابزار و افراد حاضر در هر مرحله متفاوت خواهند بود و شما باید بتوانید از افراد و وسایل موجود در آن مرحله برای نجات یافتن خود و خانواده تان استفاده کنید.

دانلود بازی 60Seconds

  • 576 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آهنگ های برتر هفته

Sorry. No data so far.

آپلود سنتر