دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018

به گزارش ایلنا، فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ که به صورت اختصاصی توسط فیفا تولید شده است، از چهارشنبه دوم بهمن ماه و با روایت عادل فردوسی پور منتشر خواهد شد.
فیلم های رسمی جام جهانی فیلم هایی مستندگونه از متن و حواشی هر دوره جام جهانی است که فیفا از سال ۱۹۵۴ اقدام به تهیه آن کرده است. آخرین فیلم از این مجموعه تولیدات که به جام جهانی سال ۲۰۱۸ اختصاص دارد، از چهارشنبه دوم بهمن ماه به صورت دوبله شده و با روایت عادل فردوسی پور در پلتفرم های وی اودی فیلیمو و نماوا منتشر خواهد شد.


در فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ به روایت عادل فردوسی پور، فیلم سازان متخصص، تصاویری زیبا و سینمایی را با استفاده از به روزترین تجهیزات تصویربرداری ثبت کرده اند تا این روایت بی نظیر داستان ماندگاری از امید، اشتیاق، دل شکستگی و لذت جام جهانی را به تصویر کشد. دسترسی گروه فیلم سازی فیفا به نقاط اختصاصی برای فیلم برداری مخاطب را از همیشه به بازیکنان و مربیان نزدیک تر کرده است و همچنین کارگردانی مشترک سایمون بیسه، چائو کوره آ، جورج میلر و ریچارد هورن در کنار روایت عادل فردوسی پور از ویژگی هایی است که این محتوا را جذاب و دیدنی کرده است. در ادامه مطلب با دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018 همراه باشید.

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

  • 153 بازدید

نوشته های مرتبط

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیرنویس فارسی

رادیو نامیا

آپلود سنتر